The Gazette has Romanian fans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumul fanilor The GazettE Romania.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Rinakko ^3^

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Rina
Fan
Rina


Mesaje : 2
Data de inscriere : 26/05/2012
Varsta : 27

Rinakko  ^3^ Empty
MesajSubiect: Rinakko ^3^   Rinakko  ^3^ I_icon_minitimeDum Mai 27, 2012 12:01 pm

Ohayo ^~^

Numele meu este Andreea dar multi imi spun Rina^^ deci imi puteti spune cum doriti... sunt in zodia berbec.
Ador: sa desenez,sa compun,sa cant,learning japanese xD.Anotimpul meu preferat este iarna caci ma regasesc in sentimentele profunde pe care aceasta le exprima.Sunt fana jrock , si desigur preferatii mei sunt the Gazette, cei care imi vorbesc sufletul I love you , preferatu meu este Uruha cel care imi inspira incredere,putere si speranta.Nu sunt o fana obsedata,ceea ce ma tine strans legata de ei este respectul pentru munca pe care o depun ei cu toata inima si sentimentele unice care reies din fiecare melodie;imi place tot ce este legat de Japonia, anime Very Happy . Iubesc sa ma plimb in ploaie mai ales ascultand "pledge/reila/chizuru"<3. De asemenea imi place stilul goth Embarassed
Din punctul meu de vedere viata inseamna: iubire . Fara iubire nimic nu ar putea exista in lume, este cel mai pretios lucru pe care toti il purtam in noi si fara de care nu ar putea exista viata <3. Sunt o persoana sensibila dar incerc sa fiu puternica^^...Fiecare zi este o speranta in plus pentru suflet^^, iar speranta nu moare niciodata <3

Motto-urile mele:
1)Iubesti pe cineva atunci cand ai ajuns sa vrei sa-i dai ceea ce ai mai bun si hotarasti sa i te dai pe tine insuti <333

2)Nu lasa visele sa piara,pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu poate sa zboare

3)Speranta, adica o licarire, o umbra de nadejde, nu-l paraseste pe om nici dupa ce i s-a întâmplat nenorocirea cea mai potrivnica acestei sperante si cea mai decisiva.
(aici trebuie sa bag mai bine de seama Shocked )

Nice to meet you all! ^_______^
Sus In jos
Roxana
Admin
Roxana


Mesaje : 74
Data de inscriere : 07/05/2012
Varsta : 25

Rinakko  ^3^ Empty
MesajSubiect: Re: Rinakko ^3^   Rinakko  ^3^ I_icon_minitimeDum Mai 27, 2012 12:05 pm

Ah Rina-chan ..la fel de sincera ca pana acum ! Eu nu am facut ca tine ..nu mi-am aratat partea sensibila dar in fine ...sper sa fi activa ! ^^
Sus In jos
https://thegazette.forumgratuit.ro
Rina
Fan
Rina


Mesaje : 2
Data de inscriere : 26/05/2012
Varsta : 27

Rinakko  ^3^ Empty
MesajSubiect: Re: Rinakko ^3^   Rinakko  ^3^ I_icon_minitimeDum Mai 27, 2012 12:06 pm

Roxana a scris:
Ah Rina-chan ..la fel de sincera ca pana acum ! Eu nu am facut ca tine ..nu mi-am aratat partea sensibila dar in fine ...sper sa fi activa ! ^^

^^ asa e ^^ bounce
Sus In jos
Lunacy
Admin
Lunacy


Mesaje : 150
Data de inscriere : 26/05/2012
Varsta : 29
Localizare : Ruki`s house. >:3

Rinakko  ^3^ Empty
MesajSubiect: Re: Rinakko ^3^   Rinakko  ^3^ I_icon_minitimeDum Mai 27, 2012 12:34 pm

Welcome here Rina. Rolling Eyes
Sper ca iti place aici.

Sa fi activa~! Twisted Evil Cool

Am inceput sa observ ca fara sa vreau il cam copiez pe Uruha Smile))
Sus In jos
http://ameblo.jp/vulgarscream/
-Nana
Fan
-Nana


Mesaje : 47
Data de inscriere : 26/05/2012
Localizare : Somewhere in the middle of nowhere :3

Rinakko  ^3^ Empty
MesajSubiect: Re: Rinakko ^3^   Rinakko  ^3^ I_icon_minitimeLun Mai 28, 2012 5:24 am

Welcome Rina and nice to meet you ! ^_^
Sus In jos
Rukkeo
Traducator
Rukkeo


Mesaje : 25
Data de inscriere : 26/05/2012
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti

Rinakko  ^3^ Empty
MesajSubiect: Re: Rinakko ^3^   Rinakko  ^3^ I_icon_minitimeJoi Iun 07, 2012 5:05 am

Oh,Rina imoto-chan,a fost cute sa citesc ce ai scris ^^ cute like always... Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rinakko  ^3^ Empty
MesajSubiect: Re: Rinakko ^3^   Rinakko  ^3^ I_icon_minitime

Sus In jos
 
Rinakko ^3^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Gazette has Romanian fans :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: