The Gazette has Romanian fans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumul fanilor The GazettE Romania.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Roxana .....

In jos 
AutorMesaj
Roxana
Admin
Roxana


Mesaje : 74
Data de inscriere : 07/05/2012
Varsta : 25

Roxana ..... Empty
MesajSubiect: Roxana .....   Roxana ..... I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 4:44 am

Pai ....
Ma cheama Roxana si am 13 ani desi nu stiu The gazette de mult timp ei au devenit foarte importanti pentru mine .
Persoana pe care o respect cel mai mult si o consider un model este Ruki.
anotimpul meu preferat este primavara ..pentru ca totul renaste . Sunt de parere ca moartea nu este un sfarsit ci doar un nou inceput . Sunt departe de a vedea lumea in ca fiind un loc cu adevarat frumos deaorece totul decade incet devorat de ura. Sunt genul de fata numita adesea " ciudata" dar imi convine pt ca fiind diferita de ceilalti sunt speciala .Cam tot timpul sunt singura si am auzit des fraza " Nimic nu este mai dureros decat singuratatea" . Ba da este ceva mai dureros decat singuratatea acela fiind tradarea . Acele momente in care persoanele pe care le iubeai enorm si le credeai aproape te tradeaza si abandoneza . Din propie exepienta pot spune asta asa ca am ajuns sa prefer sa fiu singura caci este mai bine asa decat sa fi inconjurat de persoane prefacute .
Sunt multe melodii de la The gazettE in care ma regasesc intr-un fel : The suicide circus , the invisible wall , untitled , pledge , regret , distress and coma , Filth in the Beauty ... Oricum toate melodiile lor sunt speciale si imi plac enorm .
Daca este ceva ce urasc cu adevarat acela este abuzul de animale ... Mi se pare cel mai imoral lucru pe care il poate face cineva . De fiecare data cand vad asa ceva incep involuntar sa plang si incerc ..cand este posibil sa opresc acel aduz.
Urasc sa mi se spuna ce sa fac ! si nu fac niciodata ceva daca mi se impune .
Iubesc noptile senine cu luna plina si in general noapte ... inconjurata de intuneric ..priviind adanc in interiorul sau pot vedea esenta viatala a acestui univers .
Imi place sa scriu carti , povesti , fan-fiction , sa compun versuri etc ..este felul meu de a ma exprima si prin intermediul lor pot arta lucruri fascinante caci prin asta eu le transmit emotii sentimente pincipii si ii las pe ceilalti sa intre in lumea mea .
Daca ar fi niste creaturi mitologice care sa ma atraga acestea ar fi vampirii .Pur si simplu ii ador
Imi place sa ma uit la anime si preferatele mele sunt : Vampire knight , kuroshitsuji si uraboku .
Cam asta ar fi ...oricum ne vom cunoaste cu timpul mai bine ! ^^
Sus In jos
https://thegazette.forumgratuit.ro
 
Roxana .....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Gazette has Romanian fans :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: