The Gazette has Romanian fans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumul fanilor The GazettE Romania.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ecly
Fan
Ecly


Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2012
Varsta : 28
Localizare : Iceland, Hell

Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3 Empty
MesajSubiect: Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3   Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3 I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 11:13 am

Pai... hello to everyone ;o .. Um ok sa incep cu inceputul Smile)..
Acum 5 ani am inceput sa joc FPW,un PW server o.o' sunt foarte sigura ca nimeni de aici nu a auzit de asa ceva...si de atunci mi se spune Ecly,ma rog ,prietenii foarte vechi si buni de acolo xD .. Ecly vine de la Eclair/e din KD(Kiddy Grade),eram innebunita dupa acel anime '-' .. mai nou mi se spune Rosalie,dar unii sunt prea lenesi sa scrie intregul nume asa ca imi spun Rosie ;o.. Am fost in 3 trupe si acolo mi se spunea Ella xD fostii membrii si actualii membrii inca imi mai spun asa xD
- Hysteria + SorroW ( rythm guitar ) with Lunacy.
- GrayFull ( lead guitar ) with Lunacy
- Forgot the name'-' ( lead guitar ) ..
Da,imi place adica placea inainte sa cant la chitara xD dar de la o vreme mi-am gasit alte chestii de facut asa ca nu prea am mai avut timp si nici nu prea am mai vrut sa folosesc chitara '-'. Culoarea parului meu este de blond inchis,am avut curcubeu in cap candva :3 acum mi s`au mai dus suvitele xD am decat blonde acum,parul este mediu,am breton intr`o parte,acum cateva zile il aveam pe toata fruntea,adica drept xD,inaltimea este ok,am ochii verzi spre gri. Am 2 surori si un frate:
- Raluca 23 ani.
- Bianca 2 ani.
- Andrei 21 ani.
Iubesc rooooooooooosul <3 ma bucur ca acest forum are culorile alb negru si rosu '-' ,ador culorile astea ;3 dar vara si primavara port culori ca.. albastru ..galben..roz..etc '-' rar negru. Imi place toamna,si vara.. Racesc foarte rar,ultima oara cand am racit a fost acum 3-4 ani '-' si am fost racita doar pentru 3-4 zile.
Daca vreti sa stiti mai multe intrebati`ma,nu prea imi vine mai nimic in cap acum '-' ..ce sa scriu..
C u.;3
Sus In jos
Lunacy
Admin
Lunacy


Mesaje : 150
Data de inscriere : 26/05/2012
Varsta : 29
Localizare : Ruki`s house. >:3

Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3   Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3 I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 11:34 am

Welcome here Ella Like a Star @ heaven Sa fi activa!! Twisted Evil
Sus In jos
http://ameblo.jp/vulgarscream/
Rukkeo
Traducator
Rukkeo


Mesaje : 25
Data de inscriere : 26/05/2012
Varsta : 28
Localizare : Ploiesti

Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3   Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3 I_icon_minitimeJoi Iun 07, 2012 5:14 am

Rosalie-chan ,yoroshiku ^3^ imi place cum suna xD wow 2 surori si un frate ,eu am 2 frati,unul geaman si unul de 22 ani Smile) mereu am vrut o sora,is not fair xD
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3   Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ohai Ecly aka Rosie/Rosalie here :3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Gazette has Romanian fans :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: