The Gazette has Romanian fans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumul fanilor The GazettE Romania.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Me ,Myself and I ..Yume

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
YumeMatsumoto
Moderator
Moderator
YumeMatsumoto


Mesaje : 8
Data de inscriere : 26/05/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucharest

Me ,Myself and I ..Yume Empty
MesajSubiect: Me ,Myself and I ..Yume   Me ,Myself and I ..Yume I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 12:33 pm

Asa nu's multe de zis.. sau cel putin asa cred!
Hy , sunt Yume ,18 ani ,locuiesc in Bucuresti . Sunt Balanta [mereu corcitura Cool ) Sunt o persoana ciudata ,schimbatoare ,realista ...
Ador sa fac poze, desenez, sa ies afara cu prietenii, Japonia , jrockul [evident The Gazette cu ei aproape m-am nascut si cu ei voi muri] , cant, dansez,DECI IMI TRAIESC VIATA!! Like a Star @ heaven
Nu imi plac persoanele prefacute, obsedate , pline de propria-i imagine, ciorba de burta si GACKT[ nu ma urati ca spun asta ,dar asta este ..] .
Imi ador prietenii adevarati nu pe cei falsi care doar iti vor raul ... deci hai sa fim realisti atunci cand devenim prieteni.
Venind vorba de The Gazette ... nu ii iubesc pentru ca sunt faimosi sau frumosi, ii iubesc pentru ca sunt cei care stiu cu adevarat ce vor de la viata .Nu sunt obsedata, doar ii respect pentru ceea ce fac .
Sunt modelul meu de urmat in viata .
Then ... LET'S BE FRIENDS! and kiss kiss! Very Happy
Sus In jos
Lunacy
Admin
Lunacy


Mesaje : 150
Data de inscriere : 26/05/2012
Varsta : 29
Localizare : Ruki`s house. >:3

Me ,Myself and I ..Yume Empty
MesajSubiect: Re: Me ,Myself and I ..Yume   Me ,Myself and I ..Yume I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 12:50 pm

Welcome here Yume. Sa fi activa Twisted Evil
Si sper ca iti place aici ~! Like a Star @ heaven
Sus In jos
http://ameblo.jp/vulgarscream/
YumeMatsumoto
Moderator
Moderator
YumeMatsumoto


Mesaje : 8
Data de inscriere : 26/05/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucharest

Me ,Myself and I ..Yume Empty
MesajSubiect: Re: Me ,Myself and I ..Yume   Me ,Myself and I ..Yume I_icon_minitimeSam Mai 26, 2012 12:56 pm

NORMAL bounce
Sus In jos
Rukkeo
Traducator
Rukkeo


Mesaje : 25
Data de inscriere : 26/05/2012
Varsta : 28
Localizare : Ploiesti

Me ,Myself and I ..Yume Empty
MesajSubiect: Re: Me ,Myself and I ..Yume   Me ,Myself and I ..Yume I_icon_minitimeJoi Iun 07, 2012 5:15 am

Yoroshiku Yume-chan Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Me ,Myself and I ..Yume Empty
MesajSubiect: Re: Me ,Myself and I ..Yume   Me ,Myself and I ..Yume I_icon_minitime

Sus In jos
 
Me ,Myself and I ..Yume
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Gazette has Romanian fans :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: