The Gazette has Romanian fans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumul fanilor The GazettE Romania.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce trebuie sa facem aici .

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Roxana
Admin
Roxana


Mesaje : 74
Data de inscriere : 07/05/2012
Varsta : 25

Ce trebuie sa facem aici . Empty
MesajSubiect: Ce trebuie sa facem aici .   Ce trebuie sa facem aici . I_icon_minitimeDum Mai 27, 2012 2:19 am

Aici vom vorbi despre anumite teme ... Fiecare va avea locul ei special si vor fi discutii libere . De exemplu vom discuta despre viitoarele proiecte sau despre un anumit membru al formatiei sau chiar vom alege o melodie si vom vorbi despre ea . Vom putea vorbi orice tine de Japonia si forum si bineinteles de The gazettE. Ce ziceti? Smile
Sus In jos
https://thegazette.forumgratuit.ro
Rukkeo
Traducator
Rukkeo


Mesaje : 25
Data de inscriere : 26/05/2012
Varsta : 28
Localizare : Ploiesti

Ce trebuie sa facem aici . Empty
MesajSubiect: :)   Ce trebuie sa facem aici . I_icon_minitimeDum Mai 27, 2012 8:19 am

Eu zic ca e o idee buna...de exemplu ne place o melodie ff mult si am vrea sa stim parerile altora ^^ sau felul in care o melodie este inteleasa de fiecare Smile
sau news despre Japan,ce se mai intampla ...etc.

Pt asta mai ma uit si pe www3.nhk.or.jp/nhkworld/english/info/jump2.html ^^ si in afara de news mai sunt lucruri nice ca "Kawai international" sau of course "JMelo" Smile Very Happy afro
Sus In jos
 
Ce trebuie sa facem aici .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Gazette has Romanian fans :: Discutii-
Mergi direct la: